خرید سنگ بازالت ماکو, سنگ بازالت ماکو, مقالات

خرید سنگ بازالت کیوبیک

بازالت کیوبیک - شرکت سنگ بازالت ماکو

شاید اگر به برخی فیلم های اروپایی و یا ایرانی قدیمی دقت کرده باشید متوجه خیابان های سنگفرش شده باشید که صدای سم اسبان درشکه سواران ریتم زیبایی را روی آن ایجاد می کند . اکنون نیز در برخی محله ها و خیابان ها کمابیش شاهد سنگفرش از جنس سنگ بازالت هستیم .

از این دست می توان به خیابان سی تیر واقع در مرکز شهر تهران اشاره کرد که به دلیل وجود ساختمان های قدیمی و سنگفرش خیابان حالتی نوستالژیک دارد و به مرکز غذاهای خیابانی و گردشگری تبدیل شده است .

سنگفرش این خیابان نیز از سنگ بازالت کیوبیک است که دوام و مقاومت زیادی دارد و سالها می تواند شاهد عبور رهگذران و اتومبیل ها باشد .

سنگ بازالت در انواع اسلب ، تایل ، کیوبیک ، الیاف بازالت و … فرآوری می شود که در این مقاله به صورت اختصاصی به خرید سنگ بازالت کیوبیک خواهیم پرداخت . پس تا پایان مقاله با شرکت سنگ بازالت ماکو همراه باشید .

پیشنهاد می کنیم مقاله فروش عمده سنگ بازالت را مطالعه نمایید . 

بازالت کیوبیک - سنگ کیوبیک بازالت

سنگ بازالت چیست ؟

بازالت سنگی آذرین است که رنگ تیره آن تا حدودی ناشی از مواد معدنی الیوین و آسپیروکسن است. سنگ بازالت زمانی که گدازه داغ به سطح زمین می رسد تشکیل می شود که امکان دارد از طریق یک خط الراس میان اقیانوسی یا یک آتشفشان باشد .

هنگامی که گدازه داغ از ماگما خارج می شود ، دمای آن تا 1250 درجه فارنهایت می رسد و مانند مایع غلیظی جریان می یابد اما وقتی گدازه سرد می شود ، سنگ جامد سختی را تشکیل می دهد .

کلمه “بازالت” از کلمه لاتینbasalts گرفته شده است که به معنای “سنگ بسیار سخت” است . بسته به ضخامت و مکان ، جریان گدازه ممکن است روزها یا ماه ها طول بکشد تا کاملا خنک شود .

سنگ بازالت فراوان ترین سنگ بستر زمین است که یک سنگ بزرگ را تشکیل می دهد . کف اقیانوس و پوسته ماه نیز مانند زمین دارای فراوانی سنگ بازالت در انحنای زیرین خود است .

سنگ بازالت در انواع اسلب ، تایل ، کیوبیک ، الیاف بازالت و … فرآوری می شود که در این مقاله به صورت اختصاصی به بازالت کیوبیک خواهیم پرداخت .

بازالت کیوبیک - سنگ بازالت چیست

بازالت کیوبیک چیست ؟

کیوبیک بازالت سنگی مکعب شکل و بدون ساب خوردگی است که خلل و فرج روی سطح خود دارد . این سنگ دوام و عمر بسیار بالایی دارد و در فضاهای عمومی نظیر سنگفرش پارک ها ، خیابان ها ، حیاط ویلاها و ساختمان ها ، محوطه تالارها و باغها و … مورد استفاده قرار می گیرد . هر تن از کوبیک بازالت می تواند تا 6 مترمربع را فرش کند .

مزایای بازالت کیوبیک

  • عدم انعکاس گرما و نور
  • مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون
  • سازگاری با محیط زیست و غیر سمی بودن
  • امکان تعویض و تعمیر سریع بدون تجهیزات پرهزینه
  • غیر لغزنده و ایمن
بازالت کیوبیک - بازالت چیست

قیمت خرید سنگ بازالت کیوبیک

قیمت سنگ بازالت کیوبیک به عوامل گوناگونی بستگی دارد و سایزهای کوبیک بازالت عموما در اندازه های 10*10*5 سانتیمتر و 10*10*10 سانتیمتر می باشد .

شرکت سنگ بازالت ماکو می تواند شمش سنگ بازالت و یا هر ضخامت و سایزی که مشتریان درخواست کنند برای آنها بصورت سفارشی تولید نماید .

قیمت سنگ بازالت کیوبیک هم به ضخامت ، کیفیت فرآوری و مقدار آن بستگی دارد . برای دریافت قیمت دقیق می توانید با شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید .

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله سنگ بازالت در ساختمان های مدرن را از دست ندهید . 

بازالت کیوبیک - قیمت خرید بازالت کیوبیک

شرکت سنگ بازالت ماکو

شرکت سنگ بازالت ماکو با سابقه ای طولانی در این زمینه دارنده مهمترین معادن سنگ اندزیت، گرانیت، بازالت و تراورتن در سطح کشور است.

این شرکت با داشتن کارخانه های سنگبری در مناطق ماکو، فرآیند استخراج سنگ گرانیت را بصورت اسلب و تایل انجام می دهد.

از اینستاگرام سنگ بازالت ماکو دیدن کنید.

برای اطلاع از قیمت ها با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *