پروژه ها, سنگ بازالت ماکو, مقالات

سنگ بازالت ماکو در نمای ساختمان

سنگ بازالت ماکو در نمای ساختمان - بازالت ماکو

نمای خارجی ساختمان اولین چیزی است که با نگاه به یک ساختمان به چشم می خورد. خصوصا پوشش ساختمان که از سنگ پوشیده شده باشد یا از آجر، سیمان و یا آلومینیوم. استفاده از سنگ بازالت ماکو در نمای ساختمان سالهاست که مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران زیادی دارد.

با توجه به اینکه در ایران معادن زیادی از سنگ بازالت وجود دارد قیمت این سنگ نیز نسبت به سنگهای دیگر مناسبتر میباشد.

حال در این مقاله سعی داریم چند پروژه انجام شده از سنگ بازالت ماکو در نمای ساختمان را بررسی کنیم پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

پروژه های انجام شده سنگ بازالت ماکو در نمای ساختمان

این عکسها نمونه هایی از پروژه های کار شده سنگ بازالت در نمای ساختمان می باشد.

سنگ بازالت ماکو در نمای ساختمان - پروژه ویلا

سنگ بازالت سنگی با کیفیت و مقاوم است که به دلیل تخلخل بالا چسبندگی خوبی به ملات زیرین دارد و برای ساختمانهای خصوصا بلندمرتبه گزینه مناسبی است.

زیرا در اثر جدا شدن سنگ از نما و سقوط آن امکان دارد خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی به همراه داشته باشد. یکی از ویژگیهای دیگری که برای سنگ نمای ساختمان از اهمیت برخوردار است این است که در برابر بارندگی ها و رطوبت مقاوم باشد.

خصوصا در شهرهای شمالی و شهرهایی که بارندگی زیادی دارند. سنگ بازالت رطوبت و آب را به خود جذب نمی کند و دچار فرسودگی در اثر بارش باران نمی شود.

 

سنگ بازالت ماکو در نمای ساختمان - فلت

از دیگر ویژگیهای سنگ نمای ساختمان مقاومت در برابر گرم و سرد شدن و تابش مستقیم آفتاب و حرارت است.

این سنگ با مقاومت خوبی که دارد در شهرهایی که اختلاف دما در آنها زیاد است و یا شهرهای کویری که اختلاف دمای روز و شب زیاد است بسیار مقاومت دارد.

همچنین بعضی شهرها تابستان های خیلی گرم و زمستان های خیلی سرد دارند که این نکته هم در انتخاب نوع سنگ ساختمان باید مدنظر قرار گیرد.

شرکت سنگ بازالت ماکو

شرکت سنگ بازالت ماکو با داشتن مهمترین معادن سنگ بازالت در آذربایجان غربی (شهر ماکو) در تولید انبوه سنگ بازالت سابقه طولانی دارد و سنگهای خود را با کیفیت فوق العاده بالا به دست خریداران و مشتریان عزیز می رساند.

این شرکت همچنین دارای کارخانجات مدرن سنگبریست که با دستگاههای نوین سنگها را بصورت اسلب و تایل طبق نیاز مشتریان در اختیار آنها قرار میدهد.

جهت سفارش سنگ بازالت ماکو با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۸۲۸۲۹۱۲

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *